Hürriyet, “Örgütlü toplum bizim için çok önemlidir

Hürriyet, “Örgütlü toplum bizim için çok önemlidir
19 Haziran 2016, Pazar - 14:43

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi’ni ziyaret eden CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Örgütlü toplum bizim için çok önemlidir. Bu anlamda kentimizde bulunan sivil toplum kuruluşları ile işbirliğini önemsiyoruz” dedi

 

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Türk Sağlık -Sen Şube Başkanı Ömer Çeker’i şube binasında ziyaret etti. Hürriyet’e İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya da eşlik etti. Sağlık sektöründe yaşanan sıkıntıların ve kentin sorunlarının konuşulduğu ziyaretten her iki tarafta memnun oldu.  Ziyarette bu tür ziyaretlerin ve istişarelerin daha sık tekrarlanmasında fayda var olduğuna vurgu yapıldı. Ziyaretçilerine teşekkür eden Başkan Çeker, “Kocaeli’de maalesef kenti sahiplenen, kentin ve halkın sorunlarına kulak kabartan bir siyasetçi bulmanın zor olduğu bir dönemde Milletvekili Hürriyet kent adına ve  emekçi kesim ve sağlık çalışanları adına yapmış olduğu çalışmalar ve kente sahip çıkması ile tanıyorum” dedi.

 

OMUZ OMUZA MÜCADELE

Milletvekili Hürriyet ise “Ben sivil toplum kuruluşlarını önemsiyorum. Çünkü siyaseti en pratik yoldan tabana yayma işi sivil toplum kuruluşları ile olacaktır. Örgütlü toplum bizim için çok önemlidir. Bu anlamda kentimizde bulunan sivil toplum kuruluşları ile işbirliğini önemsiyoruz. Emeği savunan, emekten yana olan sivil toplum kuruluşları ile yan yana, omuz omuza mücadele etmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bundan önce çok fazla gelememiş, ziyaret edememiş olabilirim ama bundan sonra sık sık sizleri ziyaret edeceğiz. Muhalefet etmek sadece siyasi partilerin görevi değildir. Sizin de sesinizin yükselmesi, sizin gücünüzün daha da büyümesi adına işbirliği yapmamız gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki