Hürriyet halkın sorunlarını dinliyor

Hürriyet halkın sorunlarını dinliyor
14 Mayıs 2016, Cumartesi - 23:12

Ankara’daki meclis çalışmalarından geri kalan zamanı Kocaeli’de geçiren CHP Milletvekili Hürriyet, halkın arasında en çok zaman geçiren milletvekili olma unvanını kimseye kaptırmıyor

 

Seçim çalışmalarında Kocaeli’de ayak basmadık taş bırakmayan CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet meclisten geri kalan vakitlerini Kocaeli sokaklarında geçirmeye devam ediyor. Sık sık sokakta rastlanılabilecek milletvekili portresi çizen Hürriyet, kimi zaman bir taksi durağını ziyaret ediyor, kimi zaman da İzmitli bir lokantada yemeğini yiyip, Tavşantepe’de evlilik yolunda ilk adımlarını atan gençlerin yüzüklerini takabiliyor. 


BİR TAKSİ DURAĞI
Son olarak Kocaeli Adliyesi bölgesinde taksici esnafını ziyaret eden Hürriyet, eskiden sık sık kullandığı taksicilerle sohbet etti. Hürriyet, Tavşantepe’de sokakta kıyılan bir nişan törenine de davet edildi. Hürriyet bu daveti kırmadı ve Nihal Kaygısız ile Kamil Nazlı'nın nişan yüzüklerini taktı. 


HALKI DİNLİYOR 
Hürriyet sonrasında Bekirdere’de faaliyet gösteren Mustafa Yörük’ün sahibi olduğu, işletme müdürlüğünü Yüksel Dal’ın yaptığı Kaptan Balık’ta danışmanlarıyla beraber akşam yemeği yedi. CHP’li Milletvekili Hürriyet, yurttaşlarının arasında olmanın öneminden bahsederek, onların dert ve sıkıntılarını, istek ve önerilerini dinlemenin hassasiyetinin farkında olduğunu dile getirdi.

YazdırYorum Yap
 
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki