Hürriyet gözyaşlarını tutamadı

01 Şubat 2016, Pazartesi - 14:00

Çalıştaya katılan Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, eşinin başına gelen olaydan dolayı gözyaşlarını tutmazken, “Çok kısa sürede toparlanıp, ayağa kalkıp daha güçlü bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.Aydemir’den sonra kürsüye gelen CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Biliyorsunuz 1 hafta içerisinde kötü olaylar yaşadım. Öncelikle size, bütün aileme gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ediyorum. Benim için alışması, katlanması güç olaylar. Ama şükür ki eşim iyi” dedi.

“SORUMLULUKLARIMIZ VAR”

Göz yaşlarını tutamayan Milletvekili Hürriyet, “Siz değerli ailemin, ülkemin ve kentimin bana yükledikleri sorumluluklar var. Tabi ki bu sorumluluklarımın farkındayım. Bu sorumlulukların üstesinden geleceğim. Çok kısa sürede toparlanıp, ayağa kalkıp daha güçlü bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

EŞİNİN SELAMINI İLETTİ

Hürriyet, “Kardeşim şu an Kandıra Cezaevi’nde. Hem tedavisini olacak, hem cezasını çekecek. Bu anlamda örgütüme hiç söz getirmemek adına da sorumluluklarımın farkındayım. Eşimin sizlere çok selamı var. Hepinize çok teşekkür ediyor. Bütün desteklerinizi biliyor. Hatta aramızda şöyle bir şakalaşma oldu. Bana ‘Demek ki ben ön seçime girsem çıkarmışım’ dedi. İnşallah dualarınız ile en kısa sürede ayağa kalkacak eşim” diyerek sözlerini noktaladı. Milletvekili Hürriyet’in konuşması sonrasında çalıştay basına kapatıldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki