Hospıtalpark’tan öğrencilere tam destek

Hospıtalpark’tan öğrencilere tam destek
29 Nisan 2016, Cuma - 21:54

Hospıtalpark hastanesi Başhekimi ve yönetim kurulu başkan yardımcısı D.R Nilgün Yönten,İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü Öğrenci Matematik Çalıştayın da öğrenciler ile bir aradaydı. Öğrenciler, Çalıştay için bulunduğu katkılardan dolayı Dr. Sayın Nilgün Yönten’e plaket takdim ettiler.

Yönten yapmış olduğu açıklamada “ Çocuklarımız, gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır. Gençler her toplumun geleceğidir. Gençlerine güvenmeyen, onlara sorumluluk vermekten çekinen milletlerin başarıya ulaşmaları mümkün değildir.

Gençliğin yetişmesinde ve sorunlarının çözümünde başta anne ve babalar olmak üzere eğitimciler, sosyologlar, din bilginleri ve bizim gibi gönüllüler her zaman yanlarında olmalıyız ve üzerimize düşen tüm vazifelerde çekinmeden yardım elimizi uzatmalıyız” dedi. Sözlerine şöyle devam eden Yönten."İnsanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır’’ diyen bir Peygamber in ümmetiyiz bu sebepledir ki bizler gençlerin geleceğimizin şekillenmesin de yapacağı çalışmalarda elbetteki yanlarında olacağız" diye iletti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki