Honca, Mecliste Kükredi

03 Şubat 2016, Çarşamba - 16:04

Çayırova Belediye Meclisi’nde gündeme gelen Emek ve İnönü Mahallelerindeki kentsel dönüşüm tartışmalara neden oldu. CHP Çayırova belediye meclis üyesi A. Kadir Honca, projenin uzaması nedeniyle halkın mağdur olduğunu savundu, çözüm istedi

Honca, Her ay gündeme gelen ve çözüm bulunamayan Emek ve İnönü Mahallelerindeki kentsel dönüşüm sorunu var. Bu konudan bizler de mahalleliler de bıktı” ifadelerini kullandı.

Honca, Daha Neyi Bekliyorsunuz!

CHP Çayırova belediye meclis üyesi A. Kadir Honca “Emek ve İnönü Mahallelerindeki kentsel dönüşüm konusuyla ilgili olarak vatandaşlar bizlere de ulaştı. Bu konuyla ilgili olarak vatandaşlara bilgi verilmesini istiyoruz. Geçen dönem bir karar verilmiş. Belediye başkanı bu konuyu bir üst mahkemeye taşımayacağını söylemişti. Belediye madem bu konudan vazgeçti. Honca, 22 aydır gerekli adımlar atılmıyor, halk mağdur durumdadır ne zaman halkın beklediği karar açıklanacak halkın sözü yerine gelene kadar kentsel dönüşümü gündeme getire cem diyerek serzenişte bulundu. Honca, Emek ve İnönü Mahalleleri sakinleri, yaşanan bu durumdan dolayı mağdur durumda bu mağduriyetin son bulunması sağlamalı” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki