Hizmet İş’ten Güzeloğlu’na ziyaret

23 Aralık 2014, Salı - 15:21

Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şubesi’nin kendisini ziyareti sırasında konuşan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, kamu yönetimine katkı sağlamanın bir değer olduğunu söyledi.

Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ve yönetim kurulu üyeleri, Muharrem Şubası, İbrahim Çınar, Tuğrultan Çağdaş, İbrahim Özkaraaslan ve Muharrem Taçyıldız, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, sendikanın çalışmaları hakkında Sayın Valimize bilgi sunumunda bulunarak, "Hizmet İş Sendikası belediyeler ile çalışan işçiler arasında köprü vazifesi görmektedir. Sendika olarak belediyelerimizde çalışan üye işçi arkadaşlarımızın haklarının savunması noktasında görev yapmaktayız. Gerek maddi ve gerekse de manevi anlamda üyelerimize destek verdiklerini” dedi.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Güzeloğlu ise, "Sendikacılık çerçevesinde çalışanların gelişen sosyal haklarının daha iyi noktalara taşınması açısından çalışmalarınız önem arz ediyor. Aynı zamanda kamu yönetimine de katkı sağlamanız hepimiz için bir değer teşkil ediyor. Devletimizin ve ülkemizin güçlenmesi,  insanlarımızın daha mutlu yaşam şartlarına kavuşması, her anlamda daha nitelikli hale gelmesi hepimizin ortak hedefidir” ifadelerine yer verdi. Vali Güzeloğlu, Sendika Başkanı İdris Ersoy’a ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.  

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki