HGS cezaları isyan ettirdi!

30 Aralık 2015, Çarşamba - 13:49

Bu rezalete kim dur diyecek,binlerce insan madur ediliyor,banka şubelerinde ve postahanelerde kuyruklarda haksız yere gelen cezalara vatandaşlar isyan ediyorlar

HGS ve OGS kullanan sürücüler birbirinden garip cezalarla karşılaşıyor. Cezalara itiraz eden sürücüler yetkililere seslendi.

HIZLI Geçiş Sistemi (HGS) ve Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) kullanan sürücüler arasında ilginç cezalarıyla karşı karşıya kalanlar da var. Bu cezalarla karşılaşan sürücülerin çoğu durumdan şikayetçi. Sürücüler durumdan ne kadar şikayetçi olsa da uygulama gereği, cezaları ödemek ve itiraz etmek için ödeme merkezlerine gidiyor.

Gazetemizi arayan vatandaşlar resmen isyan ediyorlar.

MUHATAP BULAMIYORUZ

Bu nasıl bir iş,akıl sır erdirmek mümkün diyen vatandaş.Oraya soruyoruz,Buraya soruyoruz, ’biz ilgilenmiyoruz’ diyor. Karayollarına soruyoruz, ’Ankara’ya dilekçe yazmanız gerekiyor’ diyor iptal için. Ankara’ya yazan arkadaşlarımız var hiç bir şekilde sonuç alamıyorlar.Bu nasıl bir işlem,üç sene önce sattığım arabaya ceza geliyor karşıda derdini anlatacak bir muhatap yok,pes doğrusu,söylenecek kelime bulamıyorum,benim gibi binlerce mağdur var, bu işe bir çözüm bulsunlar,artık sömürülmek istemiyoruz,Dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki