Heyet Projeye Hayran Kaldı

Heyet Projeye Hayran Kaldı
25 Ekim 2016, Salı - 12:28

Büyükşehir’in gençlik için yaptığı önemli çalışmalardan olan “Kılavuz Gençlik Projesi”, Konya Selçuklu Belediyesi heyetince yerinde incelendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı'nın bir neslin dünya insanı olması amacıyla hazırladığı ve uygulamaya koyduğu, Türkiye çapında da ödüllü olan ‘'Kocaeli Kılavuz Gençlik Modeli'', il ve ilçe belediyelerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Daha önce de birçok belediyenin yakından takip ettiği gençlik çalışmaları, bu sefer de Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve beraberindeki heyet tarafından yerinde incelendi.

BİRİMLERİN SUNUMU YAPILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ali Bilgi bizzat ziyaretçilere eşlik ederek, projenin sacayaklarını oluşturan birimleri ve detaylarını anlattı. Ziyaretlerin öncesinde başkan ve beraberindeki heyete Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Ensar Demir sunum yaptı. Sunumda Kılavuz Gençlik Projesini oluşturan; Bilgievleri, Akademi Lise, Uluslararası Öğrenci Birimi, Akademi Üniversite, Gönüllü Gençlik Liderliği Ve Spor Okulları tanıtıldı.

Aytepe yaylasında yer alan Diriliş-1 ve Diriliş-2 gençlik kampları, Akademi Lise ve Bilgievi binalarını ziyaret eden konuk belediye başkanı Altay, yapılan hizmetler karşısında hayranlığını gizleyemedi. Altay, “Kocaeli Büyükşehir’in gençlik için yaptığı çalışmaları duyduğumuzda heyecanlandık ve yerinde görmeği istedik. Görüyoruz ki; çok güzel işler başarmışsınız. Belediyelerin asli görevleri olan köprü, yol, kavşak gibi işleri en iyi şekilde yapıp, bir de görevi olmadığı halde genç nesiller için böylesine güzel çalışmalar yaptığı için Başkan İbrahim Karaosmanoğlu ve ekibini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki