“Her Kurum, Hizmeti Kaliteli Ve Nitelikli Olarak Sunmak Durumundadır”

“Her Kurum, Hizmeti Kaliteli Ve Nitelikli Olarak Sunmak Durumundadır”
05 Mayıs 2016, Perşembe - 11:20

 

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, Kartepe ilçemizin 29 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.

Sukay  tesislerinde gerçekleşen toplantıya; Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanısıra, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Şenol Ergüney, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez,  daire müdürleri, Kartepe ilçesinin 29 mahalle muhtarı katıldı.

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu toplantıda yaptığı konuşmalarında; “Kartepe’nin cennet köşelerinden birinde baharı yaza dönüştüren bir günde sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 28 Ağustos 2015 de ilçe değerlendirme toplantımızı sizlerle birlikte yapmıştık. O toplantıda dile gelenleri takip edeceğimizi, izleyeceğimizi söylemiştik. Bizim amacımız; Kocaeli’ yi, her köşesini, her kişisini ve buna bağlı ifade edilen her meselesini işimiz kabul etmek ve çözümü içinde yapabildiğimiz en üst gayreti sarf etmektir. Biz millete hizmet etmek için görevli kişileriz. İnşallah bir büyük geleceğe milletçe, ülke olarak hep birlikte gidiyoruz.  Kocaeli, bu büyük geleceğin çok önemli zenginleştiren, buna güç ve derinlik katan bir büyükşehirdir. Kapasitemiz, derinliklerimiz, sahip olduğumuz zenginliklerimiz Kocaeli’mizi her alanda Türkiye’yi taşıyan, değer katan ve öncülük yapan bir il konumuna koyuyor.

“NE OLURSA OLSUN VAZGEÇEMEDİĞİMİZ TEMEL HEDEFİMİZ; İNSANIMIZIN MUTLU OLMASIDIR”

İnandığımız, gayret ettiğimiz ve üzerinde durduğumuz zaman her konuda çok net bir dönüşümü ve başarıyı elde ediyoruz. Kocaeli’mize yakışan da budur. Her toplantıda söylüyorum ve yine tekrarlıyorum eğitim en önemli meselemizdir. Çünkü bir insan değişir, dünya değişir. İnsanı da eğitim değiştirir. Son 10’da yer alan Kocaeli’ yi artık ilk 10’lara çıkardık. Yüz ağartıcı sonuçlar elde ediyoruz. Ne olursa olsun vazgeçemediğimiz temel hedefimiz; insanımızın mutlu olmasıdır. Kamu hizmet kalitesinde, hizmet verilmesinde çok net bir açılımı başlatıyoruz. Her kurum hizmeti kaliteli ve nitelikli olarak sunacak. Hizmeti sunarken güler yüzlü olacağız ve her konuda vatandaşımıza güler yüzle yaklaşacağız. Bugünkü toplantımızda Kartepemizin 2016 yılı devam eden yatırımlarını merkezi ve yerel olarak değerlendirdik. Kartepe bir dünya cenneti. Sahip olduğumuz bu güzelliğimizi doğru kullanmamız, korumamız ve geliştirerek, geleceğe aktarmamız lazım. Projelere baktığımızda turizmin, hizmetler sektörünün çok önemli çalışmaları var. Bunların hepsini destekliyoruz. Allah mahcup etmesin” diyen Sayın Valimiz, katılımcılara Kartepe’ye yapılan hizmet ve çabalarından dolayı teşekkür ederek,  onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki