HER ALANDA MHP

Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İskender Turan, MHP Çayırova İlçe Teşkilatı yönetimi ile birlikte belirlenen programa göre çalışmalarını hızlı bir tempo ile sürdürüyor.
16 Şubat 2014, Pazar - 16:23

MHP Çayırova İlçe Başkanı İsmail Akkuş ve ilçe yöneticileri ile birlikte ev, ev, dernek, dernek seçim ziyaretlerini sürdüren Turan ve beraberindekiler   Özgürlük Mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştirdiler ve bizzat halka hizmet projelerini sundular. Heyet burada da büyük ilgiyle karşılandı. Daha sonra emniyet birimlerini gezen Turan ve ekibi   Anadolu kültürleri derneğinin düzenlemiş olduğu geceye katıldılar.

Hemşerileri bağrına bastı

Güzeltepe bölgesinde bulunan Erzurumlular derneğinde hemşerilerine seslenen Turan,burada hemşerileri tarafından bağrına basıldı.Hemşerilerinin büyük ilgi gösterdiği Turan kalabalık halk topluluğuna hitap etti

 MAKAM İÇİN DEĞİL! HALKA HİZMET İÇİN VARIZ

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan MHP Çayırova Belediye Başkan Adayı İskender Turan: “Çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Çok sıcak ve samimi bir karşılamaya şahit oluyoruz. Son olarak Emrullah Bey’in evini ziyaret ettik, akabinde, Meclis Üyesi Adaylarımız ve değerli yöneticilerimiz ile birlikte Sinoplular Derneğinin Yeni Yönetimine çalışmalarının Hayırlı Olması temennisinde bulunduk. Makam için değil,  hizmet için varız.” Dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki