HEPİMİZE SORUMLULUK DÜŞÜYOR

03 Mayıs 2015, Pazar - 12:00

 

Tahsin Tarhan, “ Kredi kartı borçlarından avukatlara olan borçlarından cinnet getiren insanlar var. Türkiye sosyal patlamaya doğru gidiyor. Artık emekten yana, yoksuldan yana, işsizden yana politikaların geliştirilmesi gerekiyor. O yüzden hepimize sorumluluk düşüyor.” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, Derince ve Yenikent’te esnaf ve dernek ziyaretlerinde bulundu. Gümüşhane İli Çamlıköyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde konuşan Tarhan, halkın geleceğini belirleyen mekanizmanın siyaset olduğunu belirterek, “ Bazı insanlar siyasetle ilgilenmiyorum ben siyasetten anlamam diyor. Yahu nasıl anlamazsın. Senin geleceğini, çocuğunun geleceğini, kentin geleceğini, yolunu, kaldırımını her şeyini siyaset belirliyor. O yüzden herkes ilgilenmeli bilmeli. Ben kime oy veriyorum doğrumu dürüst mü sorgulamalı” dedi.

Bir ailenin servetini korumak için başkanlık istiyorlar

Paralel yapı adı altında bir gün polisleri sürüyorlar, bir gün valileri. Asıl paralel yapının başı kendi oğlu da zorla insanlardan para alarak vakıflar açıyor, hedef 1 milyon öğrenci diyor. Kime neye hizmet ettikleri belli değil sırf bir ailenin servetini korumak için padişahlık sistemini getirmek istiyorlar.

Sosyal Patlamanın eşiğindeyiz

Cumhuriyet Halk Partisinin halka yönelik ekonomi odaklı projelerinin ülkeyi kurtaracağını anlatan Tarhan, “ Kredi kartı borçlarından avukatlara olan borçlarından cinnet getiren insanlar var. Türkiye sosyal patlamaya doğru gidiyor. Artık emekten yana, yoksuldan yana, işsizden yana politikaların geliştirilmesi gerekiyor. O yüzden hepimize sorumluluk düşüyor.” dedi.

Milletvekili Adayı Tarhan, Derince ’de İlçe başkanı Nihat Değer ve ilçe örgütüyle beraber esnaf ziyaretleri yaptı, bir düğün ve açılışa katıldı. Gününün yarısını Derinceliler’le geçiren Tarhan, daha sonra İzmit KYOD’de verilen Atatürkçü Düşünce Derneği’nin birlik beraberlik yemeğine konuk oldu.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki