Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için

26 Mart 2015, Perşembe - 10:35

 

Milliyetçi hareket partisi Kocaeli milletvekili aday adayları  ve ilçe başkanı Fatih Kartal gazetemizi ziyaret  ettiler

Kocaeli MHP milletvekili Aday Adayları Nurdoğan Kaçar, Zekai Kahyaoğlu, İlhan Tan, İsmail Okumuş Çayırova MHP İlçe Başkanı Fatih Kartal ve Yöneticileri Gazetemizi Ziyaret Ettiler.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeşle görüşen aday adayları ve ilçe başkanı Fatih Kartal yaklaşan genel seçimler üzerine bir süre sohbet ettiler.

Gazetemize açıklamalar yapan milletvekili aday adayları,başka partilerde koltuk kavgası olduğunu iddia ederek,kendilerinin birlik beraberlik içinde olduklarını ve dava için çalıştıklarını söylediler.Hepimiz birimiz için,birimiz hepimiz için anlayışına sahip olduklarını belirten aday adayları kim aday olursa olsun hep beraber milliyetçi hareket partisinin iktidarı için birlikte mücadele edeceklerini dile getirdiler.

Ülke genelinde olduğu gibi ilçe genelinde de siyasetin yeni jenerasyon tarafından dikkatlice takip ettiğini söyleyen ilçe başkanı Fatih Kartal, bayanların ve gençlerin siyasette aktif olmaları için çaba gösterdiklerini ifade etti. Geçtiğimiz sene yapılan yerel seçimlerde partisinin Çayırova ilçesinde aldığı oy oranından çok daha büyük bir oy alacağını iddia eden Kartal, bizim çalışmalarımız menfaat çalışması değil, bizim davamız memleket davası, ülke davası, davamızı anlatmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah haziran ayında yapılan seçimlerde partimiz çok büyük bir başarı elde ederek iktidara gelecektir dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki