Hedef daha kaliteli eğitim

12 Şubat 2015, Perşembe - 12:24

GESMEK’te usta öğreticiler etkili iletişim, hitabet sanatı, zaman planlaması, etkin liderlik ve yönetim becerileri konularında seminer alarak ikinci döneme hazırlıklı girdi.

Gebze’de 7’den 70’e her yaş grubuna 80 ayrı branşta hizmet veren ve eğitim kalitesini her geçen yıl yükselten GESMEK’te usta öğreticiler eğitim seminerine tabi tutuldu. 9 Şubat Pazartesi günü ders başı yapan GESMEK’te öğretmenler ikinci dönem öncesi uzman eğitmenlerden seminer aldı. Basın İlan Kurumu’nun Bayramoğlu’ndaki tesislerinde gerçekleşen seminere kurs öğretmenleri ile GESMEK yöneticileri katıldı. GESMEK’te görev alan yönetici ve öğretmenler seminer sonunda mesleki formasyonlarını geliştirerek, kendilerini yenileme imkanı buldu.

ETKİLİ İLETİŞİM VE HİTABET SANATI

Gebze Belediyesi Sanat ve Meslek Kursları ’nda görev alan öğretmenlerin iletişim ve öğretim becerilerini artırmayı amaçlayan seminer iki gün sürdü.  GESMEK öğretmenlerinin ilgiyle takip ettiği seminerde her biri alanında uzman olan Muhammet Alpkent, Saliha Erdim, Yusuf Yeşilkaya, Hakan Turgut, Oktay Koç ve Canten Kaya eğitmen olarak katıldı. Tecrübeli eğitmenler kurs öğretmenlerini etkili iletişim ve beden dili, hitabet sanatı, ekip motivasyonu, aile huzuru ve ideal çocuk eğitimi, etkin liderlik ve yönetim becerileri, etkili zaman planlaması, örgüt kültürü ve zor insanlarla başa çıkma sanatı konularında bilgilendirdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki