Haydi Bismillah

Haydi Bismillah
27 Eylül 2016, Salı - 15:59

Boss Yapı Gayrimenkul Çayırova Özgürlük Mahallesinde Medine Camiinin arkasında Gerçekleştirdiği Yeni İnşaat Projesinin Mutluğunu Fatih Kartal ve Orhan Boz Öncülüğünde Kurban Keserek Verdi. Ayrıca Çayırovada İnşaat Sektöründe Önde Gelen Genç İş Adamlarına Yemek İkramında Bulundular.

Çayırovanın Yükselen Değeri Boss Yapı Gayrimenkul

Yıllardır Çayırova güvenilir hizmet veren sanayi arsaları, daireler, arsa, tarla, kat karşılığı arsalarınız ve gayrimemnunlarınızda güvenilir adresi olan Boss Yapı Gayrimenkul Firma sahipleri genç iş adamları Fatih Kartal ve Orhan Boz öncülüğünde yapacağı yeni inşaat projesi ile yeni bir ilke imza atmanın gurunu kestikleri kurban ile ve sonrası verdikleri yemek programında birlikte yaşadılar. Çayırovada inşaat sektöründe yaptığı başarılı çalışmalar ile birçok Çayırovalıları ev sahibi yapan Boss Yapı Gayrimenkul başarıya doymadan emin adımlar ile sektörde hızla ilerliyor.

Boss Yapı Gayrimenkul Hız Kesmeden Ev Sahibi Yapıyor

Emlak sektöründe birçok başarıya imza atan Fatih Kartal ve Orhan Boz yaptıkları açıklamada yeni projemiz ile çalışmalarımız sürmektedir bir süre önce Özgürlük mahallesinde yapacağımız yeni projemizde Allah’ın verdiği güç ile ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızı ev sahibi yapmanın gurunu halkımız ile birlikte yaşayacağız .Özgürlük Mahallesinde ilçeye yakışan bir mega projeyi belirterek deneyimli ekiplerimiz çalışmalarda bulunmaktayız en kısa sürede hızlı bir şekilde ustalarımız ile A’dan Z’ye kaliteli bir işçilik ile kalitemize yakışan bir proje ile dost ve sevenlerimizi ev sahibi yapacağız dediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki