Hayati Özzeren: CHP soldan uzaklaşıyor

15 Mart 2015, Pazar - 01:39

 

Alikahya’da gerçekleştirilen olaylı yıkımı değerlendiren DSP İl Başkanı Hayati Özzeren’in hedefinde CHP vardı. Yıkım kararında CHP’li üyelerin de imzanın bulunduğunu hatırlatan Özzeren, “CHP soldan uzaklaşıyor” dedi.

DSP Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren, haftalık basın açıklamasını gerçekleştirdi. Özzeren’in gündeminde Alikahya’daki olaylı yıkım ve doların artışı vardı. Türkiye’de ekonominin AKP Hükümeti tarafından resmen baltalandığını ifade eden Özzeren, “Bugün Cumhurbaşkanı ve hükümet, doların manipüle edildiğini söylüyor. Fakat Merkez Bankası ile çatışmaya girerek kendileri ekonomiyi manipüle etmektedir” dedi.

 

SOL BÖYLE YIKIM YAPMAZ

İzmit Belediye Encümeni’nde Alikahya’daki yıkımla alakalı CHP’lilerin de imzasının olduğunu hatırlatan Özzeren, “Sol görüş böyle bir yıkım yapmaz. CHP, kendi mantığıyla çelişiyor. Her geçen gün soldan sağa doğru bir yönelişleri var. Alikahya’daki durum buna örnek” diye konuştu.

 

BARAN’DAN GEREKSİZ HARCAMA

DSP iktidarında halkın üreten ve gelişen bir toplum haline geleceğini vurgulayan Özzeren, “Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yersiz harcamalardan dolayı işçisinin parasını kredi alarak ödüyor. Böyle belediyecilik, böyle yönetim anlayışı olmaz. Yine Alikahya’daki yıkım olayı ve ardından İzmit Belediyesi’nin yaptığı açıklama skandal. Siz hizmeti vereceksiniz. Elektrik su vereceksiniz sonra da oraları yıkacaksınız. Bu nasıl yöneticiliktir” diye sordu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki