“Hayallerinizi Bizimle Yaşayın”

26 Ekim 2015, Pazartesi - 14:30

750 kişilik Saloon Ovapark ve Yılmaz Çelik Konferans Salonu farklı konsepti ve modern mekânıyla dikkat çekiyor.

Çayırova’da hizmete giren Saloon Ovapark ve Yılmaz Çelik Konferans Salonu, Özgürlük Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi A. Çelik İş Merkezi Girişi No. 36’da Çayırovılara hizmet vermeye başladı. Farklı konsepti ve modern mekânıyla dikkat çeken işletme 750 kişilik kapasitesi ve alanında uzman ve güler yüzlü personeli ile hizmet veriyor. İşletmede ayrıca  açık otopark bulunuyor. , Saloon Ovapark ve Yılmaz Çelik Konferans Salonu balo, davet, kokteyl, toplantı, sünnet yemekli ve yemeksiz her türlü özel günlerde müşterilerini ağırlıyor.

Yılmaz Çelik, Çayırovaya Marka Getirdik
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Saloon Ovapark ve Yılmaz Çelik Konferans Salonu Yönetim Kurulu Başkanı Genç İş Adamı Yılmaz Çelik, “Hayallerinizi bizimle yaşayın” bilgi, tecrübe ve birikiminin meyvesi olarak siz değerli Çayırovalıların hizmete girmenin gurunu yaşadıklarını belirtti. İşletmemizde konuklarımız düğün, balo, davet, kokteyl ve toplantıları yapabilirler. Yemekli ve yemeksiz menülerimizle hizmetin en kalitelisini müşterilerimize sunmaktan çok mutluyuz. Tüm Çayırovalı vatandaşlarımızı Saloon Ovapark ve Yılmaz Çelik Konferans Salonu’a bekliyoruz.” dedi.

Saloon Ovapark ve Yılmaz Çelik Konferans Salonu

Çayırovada hizmet merhaba dedi bizden söylemesi yeni dekoru, geniş mekanı, deneyimli personelleri ile hizmete girmiştir Özgürlük Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi A. Çelik İş Merkezi Girişi No. 36 Çayırova İrt Tel: 0262 743 99 11 – Fax 0262 743 99 12 numaradan irtibata geçebilirsiniz. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak yeni hizmete giren Saloon Ovapark ve Yılmaz Çelik Konferans Salonu yönetimine hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunarız.

 


 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki