Handan Cengiz, Başarılar Diledi

27 Aralık 2015, Pazar - 12:15

Yenimahalle Muhtarı Handan Cengiz ve eşi Sami Cengiz Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin'i ziyaret ederek Çayırovaspor'un başarılarını takip ettiklerini dile getirdiler.

CENGİZ ÇİFTİNDEN KAPTAN FATİHE JEST

Yenimahalle muhtarı Handan Polat Cengiz ve eşi Sami Cengiz Çayırova spor kulübümün 16 cı galibiyetini ve takım kaptanı Fatih Öznur Karagülle nin doğum gününü kutladılar. Cengiz çifti gerçekleşen ziyarette Çayırovasporlu teknik kadro ve yıldız oyuncularına başarılar dileyerek birlik ve beraberlik mesajları arasında ziyaret gerçekleşti.

BAŞKAN GÜLTEKİN, GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR

Amatör ligde Oynadığı başarılı futbol ile Bal ligine göz kırpan Çayırovasporda yüzler gülüyor gerçekleşen ziyarete açıklama yapan Başkan Gültekin, "Yenimahalle muhtarımız Sayın Handan Polat Cengiz ve değerli eşi Sayın Sami Cengiz beni ve hocalarımızı ziyaret ettiler." Gençlerimizin göstermiş oldukları başarılarından dolayı" teşekkür ettiler. Başarılarımızın devamını dile getirdiler. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Artık Çayırovalıları Çayırovaspor'un maçlarına bekliyoruz. "dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki