HAMŞİOĞLU, TEMSİLCİLERİ DİNLEDİ

Darıca seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Cengiz Hamşioğlu, vatandaş buluşmalarının yanısıra partisinin seçim görevlileri de sık sık bir araya gelip durum değerlendirmesi yapıyor.
23 Ocak 2014, Perşembe - 16:44

Hamşioğlu,  CHP Darıca Seçim Koordinasyon Merkezi öncülüğünde Sırasöğütler ve Nene Hatun  mahallelerinin temsilcileri ve  CHP üyelerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Belediye başkan Aday Adayı Yakup Törk’ün de katıldığı toplantıda mahalle temsilcilerini dinleyen CHP Adayı Cengiz Hamşioğlu, temsilcilerden hem mahallerdeki çalışmalar ham de mahalle sorunları hakkında bilgiler aldı.

Kendi çalışmaları hakkında da parti üyelerini bilgilendiren Hamşioğlu, halkın değişim istediğini, Darıca’nın geçen yıllara rağmen ciddi ilerleme kaydedemediğine anladıklarını bu yüzden kendilerine büyük bir destek olduğunu anlattı.

Seçimin ancak çalışılarak, herkese ulaşılarak, geçmişte CHP’ye oy vermemiş insanların ikna edilerek kazanılacağına inandığını ifade eden Hamşioğlu, “ seçimin ana gücü mahalle temsilcileridir. Mahallelerde birinci olmaktan geçiyor. Mahalleleri en iyi tanıyan ve halkı ikna edecek olanda temsilcilerimizdir. Komşumuzu ikna edemiyorsak, başarı sağlayamayız. Bu nedenle, görevin büyüğü temsilcilerimizin omzundadır. Bunu da temsilcilerimizin layıklığı ile yapacaklarına inanıyorum. Çalışmalardan memnunuz. Eksiklerimizi bize söyleyin. Eleştirilerinizi bize iletin. Göremediklerimizi bize gösterin”diye konuştu.

Rakiplerinin kim olduğu kendileri için önemli olmadığına da dikkat çeken Hamşioğlu, “biz rakiplerimizin kim olduğu ile değil, projelerimizle, yapacağımız çalışmalarla ve halk ile ilgileniyoruz. Halkın önce güvenini sonra da oyunu kazanmanın peşindeyiz.”

Hamşioğlu, temsilcilere ve parti üyelerine çalışmaları için teşekkür etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki