Halka hayal satıyorlar

10 Mart 2015, Salı - 12:32

 

 

DP İzmit İlçe toplantısında konuşan Başkan Mustafa Nazlıgül, hükümete yüklenerek 13 yıldır halka hayal sattıklarını söyledi.

 

DP İzmit İlçe Başkanı Mustafa Nazlıgül parti binasında yaptığı açıklamada gündeme dair dolar artışıyla ilgili bir takım açıklamalarda bulundu ve mevcut iktidarla birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın “dolar artışı kamu ve hane halklarını etkilemiyor” söylemine yönelik eleştirilerde bulundu. Nazlıgül ayrıca ilimizde vaat edilen ve gerçekleştirilmeyen projeler üzerinden yine Bakan Işık’a eleştiride bulundu. Nazlıgül’ün yaptığı açıklamada ilçe yöneticileri de hazır bulundu.

 

KONGRE 22 MART’TA
DP İzmit İlçe Başkanı Mustafa Nazlıgül “13 senedir en güzel yapılan hizmet halka hayal satmaktır. Çok uzaklara gitmeye gerek yok. Kocaeli ve İzmit’te 13 yıldır vaat edilen hizmetler teleferik, metro, tramvay, monoray gibi projelerdir. Bunlardan gerçekleşen hangileridir, iktidar partili arkadaşlarımıza sormak gerekmektedir. Metro ve tramvayı haziran seçimlerinde de kullanacaklarını sanayi bakanımızın İzmit’teki konuşmalarından anlıyoruz” dedi. DP İzmit İlçe Başkanı Mustafa Nazlıgül partisinin milletvekili aday adaylarıyla ilgili açıklamayı ayın 22’sinde Ankara Ahmet Taner Kışlalı Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek GİK ve MKK için yapılan kongre sonrasında açıklanacağını ifade etti. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki