“Halisdemir kalbimizde yaşayacak”

“Halisdemir kalbimizde yaşayacak”
05 Eylül 2016, Pazartesi - 15:30

Çayırova Yenimahalle Gençlik Platformu ve Başkan Refik Kaya Öncülüğünde FETÖ'nün darbe girişiminde, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret ettiler.
ÇAYIROVALI GENÇLER SEZSİZ KALMADI

Çayırova Yenimahalle Gençlik Platformu ve Başkan Refik Kaya yaptığı açıklamada;Şehit Halisdemir'in kahramanlığının tartışılamaz olduğunu vurguladı, şehidin vatanına, milletine yakışır bir harekette bulunduğunu kaydetti.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Kaya, "Türk insanının ne kadar duyarlı olduğunu burada görmüş oluyoruz. Kahraman Ömer Halisdemir’in, yerinde ve zamanında bu müdahaleyi yapmamış olsaydı belki binlerce insan ölecekti. Herkes de bunun farkında ve gerekli değeri gösterdikleri için bütün vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Türk insanının ne kadar duyarlı ne kadar hassas olduğunu gösterdiler. Ayrıca Güneydoğuda vatanları için kahramanca mücadele eden. Hain Saldırı Sonucu Şehit Düşen Askerlerimiz İçin Çayırova Yenimahalle Gençlik Platformu ve Başkan Refik Kaya Öncülüğünde Vatan İçin Canlarını Ortaya Koyan Kahraman Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Diliyoruz Diyerek Askerlerimize Sahip Çıktılar Sosyal medyadan “Şehitler ölmez vatan bölünmez dediler.”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki