Hakan Höbek’e sıcak karşılama

28 Şubat 2015, Cumartesi - 23:25

AK Parti Derince, Başiskele, Kartepe, İzmit ve Körfez Kadın Kolları’nı ziyaret eden Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Dr. Hakan Höbek her gittiği teşkilatta sıcak bir şekilde karşılandı

 

 

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Dr. Hakan Höbek, teşkilat ziyaretlerinde sona geliyor. Dr. Hakan Höbek önceki akşam da Derince, Başiskele, Kartepe, İzmit ve Körfez İlçe Kadın Kolları’nın yönetim kurulu toplantılarına katıldı. Aday Adayı Dr. Hakan Höbek’in ilk durağı, Derince oldu. Yönetim kurulu tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Dr. Hakan Höbek, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu ve yönetimine kendini tanıttı. 

 

KİTAPÇIĞA İLGİ

10 çocuklu bir aileden bugüne geldiğini, kuruşulundan itibaren de AK Parti ailesinin içinde bulunduğunu ve kendisine verilen hiçbir görevden kaçmadığını vurgulayan Hakan Höbek, “Allah nasip eder de Ankara’ya gidersem, orada bir kardeşinizin olduğunu bilin. Size bir telefon kadar yakınım” dedi. Öte yandan, Hakan Höbek’in seçim çalışması için hazırlattığı ve hayatını anlattığı kitapçık da kadınlar tarafından büyük ilgi gördü.

 

ÇAKIR’DAN DESTEK

Aday Adayı Dr. Hakan Höbek’in sonraki durağı, Başiskele oldu. İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Çakır toplantıdan önce kısa bir konuşma yaptı. Birkaç gün önce ilçe toplantısında Hakan Höbek’i dinleme fırsatı bulduğunu ifade eden Çakır, “Hayat hikayesinden çok etkilendim. Kendisi, engelsiz bir dünyanın mümkün olabileceğini  gösterdi. Ayrıca doktor olması nedeniyle Hakan Höbek’i milletvekili olarak görmek istiyorum” dedi. Hatice Çakır’ın bu övgü dolu sözlerine teşekkür eden Hakan Höbek, daha sonra kendini tanıttı.

 

ÜÇ İLÇEYE ZİYARET

Dr. Hakan Höbek, Başiskele’den sonra Kartepe’ye geçti. Kartepe Kadın Kolları Başkanı Yasemin Ağra’nın AK Parti İl Kadın Kolları’ndaki olağanüstü toplantıda olması nedeniyle katılamadığı yönetim kurulu toplantısını, Başkan Filiz Akın yönetti. Hakan Höbek, Kartepe’de kendini anlatıp kadınların sorularını dinledikten sonra İzmit’e ve Körfez’e geçti. İzmit Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve Körfez Kadın Kolları Başkanı Nesrin Duran ile yönetim kurulu üyeleri de Dr. Hakan Höbek’ı oldukça sıcak bir şekilde karşıladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki