Güzeloğlu’ndan spor kompleksi müjdesi

11 Mart 2015, Çarşamba - 00:46

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni gezerek çocuklara hediyeler dağıttı. Vali Güzeloğlu, çocuklara rehabilitasyon merkezinin yanında yeni bir spor kompleksini yapılacağı müjdesini de verdi.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, önceki akşam Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni gezdi. Vali Güzeloğlu'na Vali Yardımcısı Abdullah Etik, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Turgay Akdoğan, Köseköy Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi'nden de Ebru Sandal eşlik etti. Çocuklara hediye ederek sohbet eden Vali Güzeloğlu, rehabilitasyon merkezinin yanında spor kompleksi yapılması için de talimat verdiğini müjdeledi.

 

YENİ SPOR ALANI YAPILACAK

Rehabilitasyon merkezindeki çocuklara eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte çeşitli hediyeler dağıtan Vali Güzeloğlu, doğum günü olan Firuzan Akkuş ve Ahmet Berkan Doğan ile birlikte doğum günü pastalarını da kesti. Ardından yetkililer ve çocuklar ile sohbet eden Vali Güzeloğlu, rehabilitasyon merkezinin yanına yeni bir spor kompleksinin yapılacağı müjdesini de verdi. Güzeloğlu, "Eğitilebilir çocuklarımızın hayat ile buluşmalarında ve onların her alanda kurslar ile destekli bir ortamda bulunmasından mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, bugün gündeme gelen konuyu da en kısa zamanda çözeceğiz Alanın hemen yanında hazineye ait bir arsa üzerinde  tüm çocuklarımızın daha çok spor yapmalarını, bedensel aktivitelerini bu anlamda çoğaltmalarını sağlamak için bir alan tahsisi yapacağız. Orada da keyifli bir spor alt yapısıyla kendilerinin beden gelişimlerine katkıda bulunacağız" dedi

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki