GÜZELOĞLU YAŞLILARI UNUTMADI

25 Aralık 2014, Perşembe - 18:01

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte Gazeteciler Cemiyeti Hikmet Memduh Kızılağaç Darıca Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Darıca Huzurevi ziyaretinde;Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’na Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Aile ve Sosyal Politikalar Gebze İlçe Müdürü  Bile Yıldırım’da hazır bulundu.  Darıca Huzurevi sakinleri tarafından kapıda karşılanan ve çiçek takdim edilen Vali  Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu, huzurevi sakinleriyle sohbet ederek hediyeler verdiler. 

HUZUR DOLU BİR ORTAM

Darıca’da böyle huzur dolu ortamda, siz değerli büyüklerimle tanışmaktan, ellerinizi öpmekten, sizlerle el sıkışmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Vali Sayın Hasan Basri Güzeloğlu,”Burası çok güzel bir model, Gazeteciler Cemiyetimizin bir sosyal sorumluluk gereği, 1993 yılında arsası üzerinde inşa edip, işletmesini ve sürdürülmesini devletimize verdiği, devletimizin de o günden alıp aynı güzelliğe, güzellik katarak, sizlere güzel hizmet sunarak, bugüne getirdiği bir hizmet. Böylesi güzel bir işbirliği sonrasında da sonuç güzel olmuş, sizler bu huzurevinizde huzur içinde kaldıkça, bizler de mutlu olacağız. 

HER ŞEYİN ÖZÜNDE İNSAN VAR

Bütün çalışmalarımızın temelinde, özünde insan ve insana dönük bir anlayış var. O anlayış insanı her türlü hizmetin merkezine alan, onun hayatını her geçen gün daha iyi ve güzele taşıyan, devletin bütün kurumları olarak her insanımıza ayrım gözetmeksizin, eşit herkesin beklentisine karşılamaya dönük, herkesi birinci sınıf vatandaş olarak kabul eden, hizmet sunan bir anlayış. 

HAYIR DUALARINIZI ALMAK İSTİYORUZ

Bu hizmetleri yaparken, sizler gibi özellikle büyüklerimizin belli bir yaş grubundaki bizler için çok değerli olan her birimizin saygı duyduğu toplumuzun büyüklerimizin de bu çatılar altında bulunması. Biz her akşam hemen hemen sosyal güvenlik anlamında ilimiz bünyesindeki kurumlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu bazen yuvalar oluyor, çocuklarımızın kaldığı yuvalara gidiyoruz. Kimi zaman Rehabilitasyon gerektiren engelli çocuklarımızın, gençlerimizin hizmet aldığı yuvalara gidiyoruz. Kimi zaman çok anlamlı ve gerekli olan kadınlarımızın sosyal anlamda buluştuğu bizim açımızdan önemli merkezlere gidiyoruz. Çoğu zaman siz büyüklerimizi ziyaret edip, ellerinizden öpüp, hayır dualarımızı almak istiyoruz. “dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki