Güzeloğlu ; Sizlerin Rahat Etmesi, Her Açıdan Mutlu Olması Bizim En Temel Hedefimizdir

Güzeloğlu ; Sizlerin Rahat Etmesi, Her Açıdan Mutlu Olması Bizim En Temel Hedefimizdir
01 Aralık 2016, Perşembe - 11:50

 

 

Vali Hasan Basri Güzeloğlu yeni binasına kavuşan Kocaeli huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Vali Güzeloğlu’nu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Dilek Kılıçkıran, Kocaeli Huzurevi Müdürü Mesut Yalçın, Kocaeli Huzurevi Müdür Yardımcısı Belma Anık Aksu ve Huzurevi sakinlerinden İlhan Özgüven  çiçek ile karşıladı.  Huzurevi Müdürü Mesut Yalçın ile huzurevi sakinlerinden İlhan Özgüven’in teşekkür konuşmalarının ardından İzzet Özer “Çanakkale” isimli şiiri okudu. Güzeloğlu yaptığı konuşmalarında; “Çok değerli büyüklerim ilk öncelikle hayırlı akşamlar diliyorum. Sizleri bu yeni yuvanızda mutlu, huzurlu ve yüzü güleç görmekten de büyük bir mutluluk duyuyorum.

Allah her günümüzü böyle eylesin. Sizlerin rahat etmesi, huzur içinde olması ve her açıdan mutlu olması bizim en temel hedefimiz. Bu doğrultuda eski huzurevi binamızın hem zeminde hem de binadan kaynaklı sorunlar nedeniyle tahliyesi yapılmıştır. O günden sonra sizlere daha iyisini sunmak için çok yoğun bir çaba sergiliyoruz.

İnşallah önümüzdeki yıl  çok güzel, çok büyük,  mutlu olacağınız yeni bir huzurevini yapmaya başlayacağız. Sizleri devletin çatısında, devletin sizlere sunduğu imkanlarda, çalışan bütün arkadaşlarımla her anınızı rahat ettirmek bizim vazifemizdir. Bizler sizin buradaki varlığınızı çok değerli görüyoruz. Sizlerin bizlere bir emanet olduğunuzu düşünüyoruz. Burada çalışan arkadaşlarımdan tek bir isteğim var o da; sizleri anneleri, babaları, büyükanneleri, büyükbabaları gibi görmeleridir. Tatlı söz ve güler yüz bütün arkadaşlarımız bu inançla, bu karalılıkla çalışacaklar ve tek bir şeye talip olacaklar o da sizin hayır duanızdır. Bir hayır duası almak en büyük zenginliğimizdir. Biz her gelecek günümüzü, şartlarımızı daha iyi yapacağız. Yeni huzur evleri de yapacağız. Hiçbir vatandaşımız açıkta kalmayacaktır.” diyen Sayın Vali Huzurevi sakinleriyle günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki