Güzeloğlu; Sizler geleceğimizin teminatısınız

Güzeloğlu; Sizler geleceğimizin teminatısınız
17 Haziran 2016, Cuma - 14:46

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, yarın başlayacak LYS maratonu ile ilgili yayınladığı mesajda, öğrencilere seslenerek, “Sizler geleceğimizin teminatısınız” dedi

 

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, yarın başlayacak LYS maratonu ile ilgili bir mesaj yayınladı. Güzeloğlu’nun mesajında şu ifadeler yer aldı: “Sizlerin geleceği için büyük önem arz eden üniversiteye giriş sınavlarının ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavı ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de 18-19 ve 25-26 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Geleceğimizin teminatı siz değerli gençler, stresten ve heyecandan uzak, azminizi, mücadelelerinizi, sabrınızı, inancınızı ortaya koyarak hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir sınav süreci geçirmeniz ve mutlu olabileceğiniz bir yükseköğretim kurumunda eğitim görmeniz en büyük dileğimizdir.


SEVGİ VE SAYGI 
Sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak yol aldığınız şu günlerde heyecanınızı yürekten paylaşıyorum. Unutmayın ki başarı tesadüf değil, sistemli çalışmalarınızın karşılığıdır. Gireceğiniz sınavların sakin ve gürültüden uzak bir ortamda ve sorunsuz bir şekilde  gerçekleşmesi için Valiliğimizce,  sınav yapılacak tüm okullar ve çevrelerinde sınav öncesi, günü ve sonrası için her türlü emniyet ve trafik tedbirler alınmış olup, ilçe nüfus müdürlükleri ise ani ve acil nüfus cüzdanı taleplerinizi karşılamak üzere sınav sürelerince açık bulundurulacaktır. Sizler bizim güvencemiz ve geleceğimizsiniz. Hayatın çok uzun süren ve umutsuzluğa düşülmemesi gereken bir süreç olduğunu unutmamalısınız. Her şeyin  gönlünüzce ve güzel olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; sizleri yetiştiren, sizlere emek ve destek veren tüm öğretmenlerinize ve ailelerinize teşekkür ediyor,  sınava girecek tüm öğrencilere en içten başarı dileklerimi sunuyorum.”  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki