Güzeloğlu, KOTO ‘yu Makamında Kabul Etti

Güzeloğlu, KOTO ‘yu Makamında Kabul Etti
01 Aralık 2016, Perşembe - 11:56

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Semih Barış, Meclis Başkanı Akın Doğan, Meclis Başkan Yardımcıları; İsmail Uslu, Alp Kayalar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Mehmet Akif Şen, Yusuf Ziya Uludüz, Zihni Yılmaz, Mikail Kayacı’yı makamında kabul etti.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Semih Barış ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Odamız; hem yönetim kurulu bazında hem de meclis başkanlığı bazında belli bir seviyeye geldi, güzel bir çalışma ortamı oluşturduk. Hizmetlerimizden alınan neticeleri sizlerin de destekleri ve yardımları ile sürdürmeyi istiyoruz.”  diyen Semih Barış, Sayın Valimize Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtarak, günün anısına Hilye-i Şerif takdim edip,  kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında; “Hayır ile anılmak, hoş bi seda bırakmak hayatın gayesidir. Hayatta üstlendiğimiz vazifeler de buna bir vesiledir. İnşallah sizin için böyle bir vesile, böyle bir fırsat olur ve ilimiz için de güzel olur. “ diyen Sayın Valimiz, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı ve yeni yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi ve  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki