Güzeloğlu, dernekleri makamında kabul etti

Güzeloğlu, dernekleri makamında kabul etti
03 Haziran 2016, Cuma - 13:48

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ve Şanlıurfalılar Derneği'ni makamında kabul etti.

Kocaeli Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Turan Şahin, yeni seçilen dernek yönetim kurulu üyelerini tanıtarak, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi sunumda bulundu ve Tokat forması, yazması ve sofra bezi takdim etti. Yeni yönetimi tebrik eden Vali Güzeloğlu, Tokat kültürünün yaşatılması ve tanıtılması konusunda çalışmalar yapılması istedi. Ziyarette Kocaeli Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Turan Şahin'e yönetim kurulu üyeleri Adem Köse, Ahmet Topuz, Mustafa Ocak, Murat Yılmaz, Mehmet Pembegüllü, Duran Topuz, Sümmani Yılmaz, Faruk Kulaç, Abdulkadir Anık ve Serkan Beyaz eşlik etti. 

HEMŞERİLERİNDEN VALİ GÜZELOĞLU'NA ÖVGÜ
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Tokatlıların yanı sıra hemşerileri olan Şanlıurfalılar Derneği'ni de kabul etti. Vali Güzeloğlu'na övgüler yağdıran Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Mehmet Zeki Çavuşoğlu, "Atandığı her ilde çalışkanlığı ve başarılarıyla Şanlıurfa’nın gurur kaynağı olmuştur. 2013 yılında da yılın en iyi valisi olarak seçilmiş ve bizleri gururlandırmıştır" diyerek, dernek çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu, derneğin plaketi takdim ederek, kabullerinden dolayı teşekkür etti. Vali Güzeloğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, günün anısına Hereke halı motiflerinin bulunduğu tabak hediye etti. Ziyarette Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Mehmet Zeki Çavuşoğlu'na Mehmet Toprak, Emine Şeftalioğlu, Hacer Erguvan ve Abdurrahman Akyüz eşlik etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki