Güzeloğlu “Bu Millet Var Oldukça Türkiye Cumhuriyeti Sonsuza Kadar Payidar Olacak”

Güzeloğlu “Bu Millet Var Oldukça Türkiye Cumhuriyeti Sonsuza Kadar Payidar Olacak”
05 Ekim 2016, Çarşamba - 11:38

Akmis Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ve yönetim kurulu üyesi Ümit Karaalp,  Demokrasi şehitlerimizin yakınları ile  gazileri  için açılan yardım kampanyasına yapılan bağışın dekontunu  sunmak ve   15 Temmuz darbe girişiminin ardından milli iradenin temel gücünü oluşturan Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na göstermiş olduğu olağanüstü çalışmaları hakkında memnuniyetlerini belirtmek üzere ziyarette bulundu.

Akmis Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Kocaeli’ de uluslararası bir Kick Boks turnuvası düzenledik. Bu organizasyonda bilet satışlarından elde edilen geliri Başbakanlığımızın açmış olduğu demokrasi şehitlerimizin yakınları ve gazileri adına düzenlenen yardım kampanyasının banka hesabına yatırdık. Ayrıca Abhazya’da, Kocaeli’ de tutulan demokrasi nöbetleriyle ilgili çekilen resimlerin sergilendiği ve halk tarafından ilgi ile ziyaret edilen bir resim sergisi açtık. Sayın Valimize 15 Temmuz’da göstermiş olduğu olağanüstü çalışmaları nedeniyle de ayrıca teşekkür ediyoruz” diyen Başkan Karaalp, Abhazya’daki sergide 15 Temmuz ile ilgili sergilenen  resimleri Sayın Valimize göstererek,  Demokrasi şehitlerimizin yakınları ile  gazileri  için açılan yardım kampanyasına yaptıkları bağışın dekontunu takdim etti.

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında; “Ülkemizin birlik ve beraberliği, sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşama iradesi, devletimizin ve milletimizin payidar olma isteği karşısında 15 Temmuz’da yaşadığımız hain darbe girişiminde milletçe bir ve beraber olarak meydanlarda demokrasimize, değerlerimize Cumhuriyetimize hep birlikte sahip çıkarak darbe kalkışmasını bertaraf ettik. Bu demokrasinin ve Türk milletinin büyük zaferi oldu. O akşam bu değerler uğruna meydanlara çıkan, tank, top, silaha karşı iman dolu göğüsleriyle şehadete erişen bütün şehitlerimizi milletçe rahmet ve minnetle anıyoruz. O gün yaralanan kahraman gazilerimize de sağlık diliyoruz. Bu millet var oldukça Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar inşallah payidar olacak ve her geçen gün daha da güçlenerek yoluna devam edecektir. Devam eden bir mücadele içerisindeyiz. Şanlıurfa’da gerçekleşen bir terör saldırısı sonucunda bugünde bir şehidimiz var. Kocaeli’nin başı sağ olsun diyorum. Tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. Başbakanlığımızın başlattığı 15 Temmuz demokrasi şehitlerinin ailelerine ve gazilerine yardım kampanyası kapsamında Kocaeli’miz yüksek bir sorumluluk sergiledi. Bugün bu bağlamda sizin de yaptığınız katkıya ayrıca teşekkür ediyorum. Sizlerin şahsında bu kampanyaya katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Bu kararlılıkla daha gelişmiş ve güçlü bir ülke olarak yolumuza devam edeceğiz.” diyen  Sayın Valimiz, Akmis Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ile yönetim kurulu üyesi Ümit Karaalp’ e katkılarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki