Güzeller Osb’den Hükümete Tam Destek

Güzeller Osb’den Hükümete Tam Destek
11 Ağustos 2016, Perşembe - 21:27

Güzeller OSB Başkanı Adem Ceylan, OSB bünyesinde faaliyet gösteren yabancı firmaların morallerini yüksek tutmaları gerektiğini söyledi. Yabancı firma temsilcileri ise 15 Temmuz öncesi olduğu gibi bundan sonra da yatırıma devam edeceklerini dile getirdiler

Gebze Güzeller OSB Başkanı Adem Ceylan, bölgede faaliyet gösteren yabancı firmaların üst düzey temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.  OSB Başkanı Adem Ceylan, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini belirterek bölgedeki yabancı yatırımcıların bu dönemde yatırımlarını daha da artırmaları gerektiğini söyledi. Yabancı firmaların temsilcileri ise 15 Temmuz’da meydana gelen olaylardan dolayı hiçbir tereddüt yaşamadıklarını dile getirdiler. Güzeller OSB bünyesinde faaliyet gösteren yabancı firmaların morallerini yüksek tutmaları gerektiğini kaydeden Ceylan, "Ülkede her şey güzel gidiyor. Hükümet, sanayici için yeni kararlar alıyor, bunlardan faydalanmak gerekiyor. Firmalara bugünlerde büyük görevler düşüyor. OSB olarak yatırımcıya bugüne kadar her türlü desteği verdik. Burası sizin yeriniz. Buranın her türlü aktivitelerinden yararlanınız.  Kütüphane, toplantı salonu ve kreşimiz sizlerin hizmetinde" dedi.

Kampanyaya davet
Ceylan ayrıca, Kocaeli’deki OSB’lerin demokrasi şehitleri ve gaziler için başlatılan kampanyaya 600 bin TL bağışta bulunduklarını anımsatarak, davetlilerden bu kampanyaya destek vermelerini istedi.
Toplantıda söz alan yabancı firmaların üst düzey yerli ve yabancı temsilcileri de 15 Temmuz’da yaşanan olaylardan dolayı hiçbir tereddüt yaşamadıklarını belirterek, 16 Temmuz’da hiçbir olay olmamış gibi işlerini başında olduklarını, bundan sonra da yatırımlarına devam edeceklerini ifade ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki