Gürsoy: Günü Kurtarmaktan Başka Bir Proje Yok

Gürsoy: Günü Kurtarmaktan Başka Bir Proje Yok
28 Nisan 2016, Perşembe - 14:27

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gürsoy, açıklamasında İzmit’te yaşanan trafik sorunlarına değindi.

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy, basın mensuplarıyla bir araya geldiği açıklamada İzmit’e dair problemleri dile getirdi. İzmit’in en büyük probleminin yönetim olduğunu söyleyen Gürsoy, bir başka büyük probleminde trafik olduğunu belirtti. Gürsoy, şehre giriş ve çıkışların kapalı olduğunu belirterek, ‘’İzmit insanı trafik keşmekeşi ile güne başlıyor, günün sonunda evine dönerken tekraren trafikle boğuşarak evine dönüyor. Şehre giriş noktaları tıkalı vaziyette ve bu noktalarda saatlerce trafik sıkıntısı çekilmekte. Var olan trafik yoğunluğu yetmezmiş gibi, birde birbirine entegre mahallelerde ki çalışmanın başlatılması da ayrı bir çileyi başlatmış durumda. Elbette ki çalışmalar yapılacak, elbette ki üretimler olacak ancak bir plan ve program dâhilinde insanlara en az zararla bu çalışmalar yürütülmelidir’’ İfadelerini kullandı.

BİSİKLETTE AVRUPA’YI GEÇMEK YERİNE…

Konuşmasına devam eden Gürsoy, “İzmit’in bir sıkıntısı olan trafik ve ulaşım meselesi orta yerde dururken, yaşanan onca problemden sadece biri buyken, İzmit’i yönetenlerin hedefinin ve vizyonunun ise bisiklette Avrupa’yı geçmek olduğunu görünce İzmit adına, İzmit insanı adına üzülüyoruz. İzmit insanının gündeminden uzak bir yönetimin iş başında olduğu ortadır. Ey İzmit’i yönetenler Bisiklette Avrupa’yı geçeceğinize trafik sorununu çözmekte, yaşam alanlarını artıracak projelerde, katma değer üreten projelerde Avrupa’yı geçmeyi deneyin. ‘’ Dedi.

KOCAELİSPORU’MUZU KUTLUYORUM

 Son olarak Kocaelispor’un şampiyonluğunu kutlayan Gürsoy, “Kocaelispor’u şampiyonluğundan ötürü tebrik ediyoruz. Onca sıkıntıya, onca engellemeye rağmen güçlü taraftarının da desteğiyle, şehri yönetenlerin engellerine rağmen Kocaelispor şampiyon oldu hem sporcularını hem yöneticilerini hem de taraftarını tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki