''Gün, hesap sorma günüdür''

20 Şubat 2016, Cumartesi - 16:22

Ankara ve Diyarbakır’da yaşanan terör olaylarına tepki göstermek için basın açıklaması yapan Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Metin Geldeş, “Gün destekçilerinden hesap sorma günüdür” dedi.


BÜTÜN ÜLKE ANLADI

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi dün Rektörlük binası önünde Ankara ve Diyarbakır’da meydana gelen saldırılar ve yaşanan terör olaylarını kınamak amacıyla bir basın açıklaması düzenledi. Açıklamayı Konsey Başkanı Metin Geldeş yaptı. Kirli terör oyunları ile Türkiye’nin bugününe ve yarınına kasteden, geleceğine yapılan terör girişimlerinin hedefine ulaşamayacağını söyleyen Geldeş, “Bu ülkede kargaşa çıkaranların, kötü niyetli olan bu terör gruplarının ne yapmaya çalıştığını bütün ülke anlamış vaziyettedir” dedi.


SON DERECE KARARLI

Geldeş şöyle konuştu: “Terör örgütü destekçileri ne kadar hain ve saldırgan ise devletimiz de, milletimiz de terörü sonlandırmada ve bu karanlık yapılara pirim vermeme konusunda son derece kararlıdır. Gün Türkiye’nin önünü teröre destek veren ülkeleri de yanlarına alarak kesmek isteyenlere, milletimizin moralini bozmak için saldıranlara, terörize olanlara inat birlik olma, ortak hareket etmek ve kararlılıkla mücadele etme günüdür. Gün geleceğe sahip çıkmanın bilinciyle terör ve destekçilerinden hesap sorma günüdür.” 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki