Güllüce: Biz Bu Ülkeyi Budattırmayacağız Churchill Amca

15 Mart 2015, Pazar - 12:08

Ak parti Gebze ilçe teşkilatı  64.İlçe Danışma Toplantısını Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE'nin katılımıyla gerçekleştirdi

 

İlçe Başkanı Hasan Soba'nın ev sahipliği yaptığı Gebze kültür merkezindeki Danışma'ya Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, il Başkanı Şemsettin Ceylan ile Milletvekili Aday adayları ile diğer ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileri katıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye üzerinde operasyon yapıp 'budama' projeleri hazırlandığını ileri sürerek, "Biz bu ülkeyi budattırmayacağız Churchill amca" dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye üzerinde operasyon yapıp 'budama' projeleri hazırlandığını ileri sürerek, "Biz bu ülkeyi budattırmayacağız Churchill amca" dedi. Partisinin Gebze ilçe teşkilatının düzenlediği toplantıda konuşan Bakan Güllüce, Ak Parti'nin 9 kez seçim kazanmasının kelimelerle ifade edilemeyecek kadar muhteşem bir olay olduğunu, 7 Haziran seçimlerinden de büyük bir zaferle çıkacaklarını söyledi. Yaptıkları hizmetleri anlatırken Türkiye'nin yükselişinin engellenmek istendiğini ileri süren Güllüce, bu konuda batı ülkeleri ve özellikle İngiltere'ye yüklendi. İngiltere eski başbakanı Winston Churchill'in, "Türkler eğer yüksek refaha ulaşırlarsa cihangirleşir. O yüzden onlar uzadığı zaman budanması gerekiyor" dediğini anlatan Güllüce, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şimdi biz bunlara göre fazla uzadık. Bütün dünyada işbirlikçileri, içeride de bir kısmı dahil olmak üzere Türkiye üzerinde operasyon yapıp budama ile ilgili projeler düşünüyorlar. Ama siz diyorsunuz ki biz 7 Haziran'da öyle bir oy vereceğiz ki bu ülkeyi budattırmayacağız. Biz bu ülkeyi budattırmayacağız Churchill amca. 'Tanklarınızla, toplarınızla gelseniz' diye bir marş vardır. Biz de onlara diyoruz ki, bütün dünya bir araya gelin. Bütün oyunlarınızı, şeytanlıklarınızı, hilelerinizi ve iftiralarınızı yapın. Millet ve Allah bize yeter, diyoruz. Biz yine iktidar olacağız

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki