Güllüce Ailesinin Mutlu Günü

Güllüce Ailesinin Mutlu Günü
26 Eylül 2016, Pazartesi - 16:05

Çayırova AK Parti Belediye Meclis Üyesi Şaban Güllüce Oğlunu Evlendirdi.Çayırovanın Sevilen Siması Muhammet Güllüce Hayatının İmzasını Attı. Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar Muhteşem Düğünde Renkli Kareler Yaşandı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Zengin ve Güllüce Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Kudret – Sırrı Zengin ailesinin güzel kızları Ümran ve Emsal – Şaban Güllüce ailesinin yakışıklı oğulları Muhammet ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

Çayırovanın sevilen siması Şaban Güllüce Oğlunun düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Düğün töreninde genç çiftin nikahını Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci tarafından gerçekleşti. Başkan Demirci genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu

İş ve Siyaset dünyasını buluşturan düğün

Darıca Vaha Park Düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Sami Çakır, Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, Kocaeli AK Parti ilçe başkanları, il yöneticileri, Çayırova belediye meclis üyeleri, bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki