Gülen ekibini tanıttı

MHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Adayları, Bayramoğlu paradise Otel’de görücüye çıktı.
23 Şubat 2014, Pazar - 14:53

Toplantıya MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ile MHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı’da katıldı. Bayramoğlu Paradise İsland Otel’de düzenlenen toplantıda Belediye Başkan Adayı Arif Gülen sürpriz olarak değerlendirdiği İsmail Altay’ıda basın önüne çıkardı. Uzakdoğu Sporları Hocası ve Gebze Siyaseti’nin tanınan isimlerinden olan İsmail Altay, “Bundan sonra Arif Gülen ile birlikte çalışıyorum.”dedi.

ÜNLÜ; “GÜLEN SEÇİMİ KAZANMIŞTIR”

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren  MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bundan bir yıl önce adaylığını açıkladığımız Arif Gülen, Darıca’dan kendisine ve partimize geri dönecek olan çalışmayı fazlasıyla yapmıştır. Ekibi ile gece gündüz demeden bir yıldır sokaklarda emek harcıyor. Allah onun bu çabasını karşılıksız bırakmayacaktır. Arif Gülen ile birlikte çalışan ekibi biliyorum ki çok yoruldular. Ancak bir omuz daha atacak kadar daha gayret göstermelerini istiyorum. Kalan 40 gün sonunda Arif Gülen Darıca belediye Başkanı olacak, buna inanıyorum.”dedi.

SANCAKLI: KAHVE İÇMEYE BEKLERİM

Toplantıda söz alan MHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı, “Ben Darıca’dan gelen seslerle çok ümitlendim. Darıca için özel olarak bende program yapacağım. Arif Gülen ile birlikte çalışan ekibini tebrik ediyorum. Büyük bir özveri ile herkesten önce çıkarak arazide ter döküyorlar. Bu işin sonunda herkesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne kahve içmeye beklerim. Bende Darıca Belediyesi’ne gelerek Arif Gülen’in kahvesini içeceğim. Artık saltanat devri bitti. Kendi kurdukları anket şirketleri ile kendilerini birinci ilan ediyorlar. Aslında bizim başarımızı biliyor ve rahatsız oluyorlar. Ancak halka lanse etmek için kendi kurdukları ben onlara şeref yoksunu diyorum, anket şirketleri ile gerçeği yansıtmayan oranları yayınlıyorlar.” dedi.

GÜLEN TEK TEK TANITTI

Slayt sunumu ile hazırlanan özgeçmişler eşliğinde sahneye davet edilen MHP darıca belediye Meclis Üyesi Adayları’nı Belediye Başkan Adayı Arif Gülen tek tek tanıttı. Memleketleri, mahalleleri, eğitim düzeyleri ve meslekleri ile birlikte meclis üyesi adaylarını tanıtan Arif Güle program sonunda tüm katılımcılar ile birlikte basına fotoğraf verdiler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki