GTO’da komite toplantısı

22 Kasım 2015, Pazar - 12:55

Gebze Ticaret Odası’ nda faaliyet konusu " Tarım Hayvancılık Ürünleri Ticaret Ve Gıda Sanayi" olan 1. meslek grubu ile faaliyet konusu “Sosyal Hizmetler ve Diğer Hizmetler” olan 25. meslek grubu üyeleri kahvaltılı genişletilmiş toplantıda bir araya geldi.

 Sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, “uluslararası ilişkiler ve fuar organizasyonları, eğitim faaliyetleri, lobi faaliyetleri, sosyal sorumluluk faaliyetleri, bilgi, danışmanlık ve destek hizmetleri, diğer kurumlarla işbirliği içerisinde sürdürülen çalışmalar” başlıkları altında Oda çalışmaları ve gelecek dönem projeleri hakkında üyelere bilgi aktarımında bulundu.”

KOMİTELERİN ÖNEMİ

Gebze Ticaret Odası olarak, üyelerin menfaatine hizmet edecek faaliyetleri sağlam temellerde oluşturmak ve bölgeyi marka şehir haline dönüştürmek için azami gayret sarf edildiğinin altını çizen Yönetim Kurulu Başkanımız Nail Çiler, üyelerin kendi sektörlerinde yaşadığı sıkıntıları ve ihtiyaçları tespit edebilmek, bu doğrultuda girişimlerde bulunmak ve projeler üretebilmek için komitelerin geri bildirimlerinin yön belirlemede önemli bir kılavuz olduğuna işaret etti. Yaşadığımız yerin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişimi için burada yaşayan ve üreten herkesin gayret göstermesi gerektiğinin altını çizen Çiler, üyelerden Oda çalışmalarına destek istedi.Toplantı, sektör temsilcilerinin karşılıklı fikir alışverişi ile son buldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki