GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Polis Haftasını kutladı

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Gününün 169. Yıl Dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
10 Nisan 2014, Perşembe - 13:28

Tarihi uzun yıllar öncesine dayanan Polis Teşkilatı, kamu düzenini, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumakla görevlidir. Geçmişte karışık ve ayrı ayrı kurumlara bağlı olarak yürütülen hizmetlerin  sistemli bir şekilde sürdürülmesi ve  Teşkilat  ile yürütme alanındaki düzeni oluşturmak için 10 nisan 1945' te Polis Teşkilatı kurulmuştur. Polislerimiz  ülkemiz için gece gündüz özverili bir şekilde çalışarak toplumda  huzur ve güvenliğin sağlanması adına önemli uğraşlar vermektedir.

 Toplumsal düzenin sağlanmasında gözardı edilemez değere sahip olan polislerimiz, toplumda tehtit unsuru oluşturan durumlarda yasalara dayalı hareket ederek güvenli bir ortam sağlamaktadırlar. Türk Polis Teşkilatı her hukuk devletinde olduğu gibi ifade özgürlüğü ve bireylerin güvenliğinin korunması konusunda sorumluluklarını adil bir şekilde özveri ile yerine getirmektedir.

Bu duygu ve düşünceler ile toplumumuzda güvenli ve huzurlu bir yapının korunmasında büyük önem taşıyan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 169. Yıl Dönümünü en içten dileklerimle kutlarken, ülkemiz için çalışırken hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allahtan Rahmet diler, görevi başında olumsuz koşullarda büyük bir sorumlulukla çalışan polislerimize görevlerinde başarılar dilerim.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki