GTO Başkanı Nail Çiler'den üyelere çağrı

29 Mayıs 2015, Cuma - 19:04

GTO Başkanı Nail Çiler, meclis toplantısında üyelere bir kez daha indirimli elektrik uygulamasından yararlanılması için çağrıda bulundu.

Çiler, uygulama için bir çok elektrik üreticisi ve dağıtıcısı firması ile görüştüklerini belirterek, “EPDK tarafından yayımlanan tarife birim fiyatı üzerinden Ticarethane ve mesken abonelikleri için, yüzde 17’ye varan indirim uygulanacaktır.”dedi.

Gebze Ticaret Odası (GTO)Ağustos ayı meclis toplantısı önceki gün meclis salonunda gerçekleşti. Geçen toplantı zabtının görülmesi ile başlayan toplantı faaliyetlerinin anlatan sinevizyon gösterimi ile devam etti. Toplatın da söz Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler bir konuşma yaptı. Gebze Ticaret Odası üyeleri indirimli elektrikten yararlanması için görüşmeler yaptığını belirterek şunları söyledi; “Üyelerimizin enerji maliyetlerini azaltma konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 5 yıldan beri devam eden indirimli elektrik çalışması doğrultusunda, üyelerimizin daha fazla indirim alabilmesi için Türkiye'nin önde gelen elektrik üreticisi ve dağıtıcısı birçok firma ile görüşmeler yaptık.

‘YÜZDE 17’YE VARAN İNDİRİM UYGULANACAK’

Yönetim tarafından oluşturulan Elektrik komisyonundaki arkadaşlarımız 13 Nisan ve 15 Mayıs tarihleri arasında enerji firmalarıyla, üyeler adına en iyi oranı almak için toplantılar gerçekleştirdi. Yapılan görüşmeler neticesinde 2015-2016 yılı için sizlere en uygun indirim oranı ile enerji tedarik etmeyi taahhüt eden Çolakoğlu Grubuna bağlı Marmara Elektirik A.Ş’nin  sunduğu teklif ve koşullar elektrik komisyonu tarafından uygun bulunarak kabul edildi. Kabul edilen teklif neticesinde Enerji Piyasası Denetleme Kurumu (EPDK) tarafından yayımlanan tarife birim fiyatı üzerinden Ticarethane ve mesken abonelikleri için, yüzde 17’ye varan indirim uygulanacaktır.

“FATURALARINDA KAZANÇ SAĞLAYABİLECEK”

 Yıllık elektrik tüketimi 4 bin kWh ve üzeri olan, tüm ticarethane ve mesken tarifesi kullanan üyelerimiz yapmış olduğumuz sözleşme sayesinde elektrik faturalarında kazanç sağlayabilecek.  Yine alınan indirimle aylık 4 bin TL fatura ödeyen ticarethane üyemiz yıllık ortalama 7 bin TL, 250 TL ödeyen mesken tarifesinde bulunan üyemiz ise yıllık ortalama 450 TL tasarruf sağlamış olacak.  Odamız yetki sınırları içerisinde yaklaşık 150 bin hane ile 14 bin ticarethane kuruluşu yer almakta. Yapmış olduğumuz çalışmayı tabana yaymayı amaçlamaktayız. Bu nedenle üyelerimizin odamız ile iletişime geçmelerini rica ediyoruz”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki