GÖZLER PARTİ GENEL MERKEZLERİNDE.

GÖZLER PARTİ GENEL MERKEZLERİNDE. 2014 Yerel seçimlerine yaklaşık olarak dört ay gibi bir zaman dilimi kaldı
14 Kasım 2013, Perşembe - 15:49

Cumhuriyet halk partisi parti içi demokrasi kültürünü bir adım daha geliştirerek, ilçedeki adayını üyelerinin sandıkta kullandığı oy sonucuna göre belirleyerek diğer partilere demokrasi dersi verdi.

Milliyetçi hareket partisi ve bölgenin diğer iddialı siyasi partisi olan Saadet partisinde kamuoyuna yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

AK PARTİDE ADAY ADAYI BOLLUĞU.

On senedir genel ve yerel iktidarı elinde bulunduran iktidar partisi Ak partide ilk defa bu kadar çok aday adayı bolluğu yaşanıyor. Mevcut belediye başkanı dahil On üç aday adayının yeni dönemde başkanlık yarışı kızışarak devam ediyor.

AFİŞ SAVAŞLARI.

Bilindiği gibi Ak partide aday adaylığının başlama süresiyle beraber bölgemizde sokak ve caddelerde aday adaylarının afiş ve broşür savaşları başlamış, Cami önlerine kadar stantlar kurularak adaylar kendilerini ifade etmek ve tanıtmak için yarışa girişmiştiler.

PARTİ İÇİ TEMAYÜL BİTTİ.

Ak parti kendi yönetim kadroları içerisinde yaptığı temayül yoklamasında mevcut belediye başkanlarının bir nevi karnesini ortaya çıkarırken, diğer taraftan hangi aday adayını aday görmek istersiniz sorusunu da yönetimlerine sormuş olarak demokrasinin gereği ilk adımını atmış oldu.

GÖZLER VATANDAŞTA..

Ak parti genel merkez yöneticilerinin halkın istemediği ve anketlerden iyi bir dereceyle çıkmayan hiç bir arkadaşımızı aday yapmayız açıklamasından sonra adaylar vatandaşa yönelik çalışmalarına hız vermeye başladılar. Şimdi gözler Ak parti genel merkezinin bölgenizde kimi belediye başkanı görmek istersiniz anketine çevrildi.

HEYECANLI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR.

İktidar partisi Ak partide aday adaylarının kamuoyuna yönelik çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, bir yandan da Parti genel merkezinde bire bir markajlara başladıkları gelen duyumlar arasında sıcaklığını korurken, gözler Ak parti genel merkezinin vereceği karara çevrilmiş durumda heyecanlı bekleyiş sürüyor.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki