Görkemli Düğünde Buluştular

Görkemli Düğünde Buluştular
23 Ekim 2016, Pazar - 13:13

Akse Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı ve Eski Çayırova AK Parti Belediye Meclis Üyesi Kenan Öztürk Ev Sahipliği Yaptı.

 

Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar Muhteşem Düğünde Renkli Kareler Yaşandı. Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden Öztürk ve Aksu Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Şükran – Kenan Öztürk ailesinin güzel kızları Nazan ve Tülin – Ayhan Aksu ailesinin yakışıklı oğulları Burak ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe adımlarını attılar.

KENAN ÖZTÜRK EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Çayırovanın sevilen siması Kenan Öztürk kızının düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Düğün törenine bölgemizden çok sayıda katılım gerçekleşti. Dost ve sevenleri genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundular. Çayırovada Yeşil Vadi düğün sarayında gerçekleşen kına gecesi sonrası İçmeler Tuzlada bulunan Salon İstanbul’da muhteşem bir düğün ile genç çift mutluluğa yelken açtılar.

İŞ VE SİYASET DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN

İçmeler Tuzla’da Salon İstanbul sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne Bölgemizde  AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, AK Parti ailesi ve çok sayıda iş adamları katıldı. Dost ve Sevenleri Düğün töreninde mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki