Görkemli Düğünde Buluştular

07 Eylül 2015, Pazartesi - 14:15

Çayırovanın Sevilen Siması Asım Yazar’ın Mutlu Günü. Evliliğe İlk Adımlarını Atan Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Yazar ve Çelik Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Hacer - Asim Yazar ailesinin güzel kızları Esra, Munise ve Remzi Çelik ailesinin yakışıklı oğulları İsmail ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

Çayırovanın sevilen siması Asım Yazar Kızının düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Dost ve sevenleri genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundular.

YAZAR VE ÇELİK AİLELERİNİ BULUŞTURAN DÜĞÜN

Çayırova Toprak düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne  Çayırova AK Parti belediye meclis üyesi Murat Karaca, Murat inşaat yönetim kurulu başkanı genç iş adamı Muammer Karaca ve bölgemizdeki çok sayıda iş adamları düğün töreninde yerlerini aldılar. Genç çiftin Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki