Görkemli Açılışta Buluştular

Görkemli Açılışta Buluştular
28 Mart 2016, Pazartesi - 16:00

Çayırovanın Önde Gelen Firmalarından Olan Yiğit Emin Et Tavuk Firması, 2016’ya Yeni Bir Vizyon İle Girdi. Hacı Bor Öncülüğünde Yılların Tecrübesine Sahip Firmada, Yeni Hizmetler Güvenilir Şekilde Müşterilere Sunuluyor.

Özgürlük Mah. Uğur Mumcu Caddesi No. 122/A Çayırova Adresinde Çayırova Halkına hizmete Başlayan Yiğit Emin Et ve Tavuk firması Deneyimli Ekibi İle Yılların Verdiği Tecrübe İle Hacı Bor Öncülüğünde, deneyimli ekibi ile hizmete başladılar.

ÇAYIROVALILARIN İLK TERCİHİ OLACAĞIZ

Gelişen çağa ayak uydurmak noktasında var güçleri ile çalıştıklarını kaydeden firma sahibi Hacı Bor, “İş yerimiz geniş alan üzerinde ve oldukça işlek bir mevkide. Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.Yiğit Emin Et ve Tavuk firmasında günlük taze Et çeşitleri, Tavuk çeşitleri, Sabahları günlük taze Süt ve Yumurta bulunmaktadır diyerekÇayırova halkımızın hizmetinizdeyiz dedi. Deneyimli ekibimizle işimize bu hassasiyet ile yaklaşıyoruz” şeklinde konuştu. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ettiklerini ifade ederek“Amacımız sektörün en iyisi olmak” diyerek sözlerini noktaladılar.

YİĞİT EMİN ET VE TAVUK FİRMASINDAN RENKLİ AÇILIŞ

Yeni yüzü ile Çayırova halkının beğenisini kazanan Yiğit Emin Et ve Tavuk firması açılışında renkli kareler yaşandı. Firma sahibi Hacı Bor açılışına katılan dost ve sevenleri ile yakından ilgilendi. Düğün, Nişan, Sünnet, Özel günlerinize Et ve Tavuk çeşitlerimiz Mevcuttur.Özgürlük Mah. Uğur Mumcu Caddesi No. 122/A Çayırova adresinde ve irtibat 0545 373 57 76 numaralardan ulaşabilirsiniz. Bizde yeni hizmete giren Yiğit Emin Et ve Tavuk firması çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki