GÖRKEMLİ AÇILIŞTA BULUŞTULAR

01 Ağustos 2015, Cumartesi - 16:33

Çayırova’nın Yeni Gözde Mekanı ÖZ Çayırova Cafe Restaurant Firma Sahipleri Genç İş Adamları Murat Siner ve Aytekin Sır Öncülüğünde Muhteşem Bir Açılış İle Dost ve Sevenleri ile Buluştular.

ÇAYIROVALILARIN İLK TERCİHİ

Cayırova’nın yeni mekanı Öz Çayırova Cafe Restoran Genç İş Adamları Murat Siner ve Aytekin Sır öncülüğünde hizmete girdi. 300 kişilik geniş oturum olanı olan Öz Çayırova Cafe Restoran  Kahvaltı, Sulu yemek, Izgara, ve pide çeşitleri ile hizmet verecek. Muhteşem bir açılış ile Çayırova halkının ilk tercihi olduğu Öz Çayırova Cafe Restaurant deneyimli ekibi ile hizmeti başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Düğün, Nişan, Özel günleriniz için yeni dekoru ile hizmette bizden söylemesi aileniz ile huzur bulacağınız adres Öz Çayırova Cafe & Restaurant sizleri bekliyor.

DUALAR İLE HİZMETE MERHABA DEDİ

Öz Çayırova Cafe & Restoran’ın açılışına Çayırovalılar yoğun ilgi gösterdiler. Çayırova talebe yurdu hocası Asım Köle tarafından okunan dualar ile kurdele kesimi ile açılış gerçekleşti. Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova emniyet müdürü Osman Gül, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç, AK parti Kocaeli il yöneticisi İdris Demir, MHP Çayırova ilçe başkan vekili Abdullah Adanur, AK Parti Çayırova belediye meclis üyesi Mehmet Özdemir, SP Çayırova belediye meclis üyesi Ali Uçar, Kocaeli Eski Milli İttifak Adayı Yusuf Aksu ve bölgemizdeki çok sayıda iş adamları ve Çayırovalı esnaflar açılışta yerlerini aldılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak yeni hizmete giren Öz Çayırova Cafe Restaurant çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunarız.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki