'Gönevini en iyi şekilde yapacak'

'Gönevini en iyi şekilde yapacak'
05 Mart 2016, Cumartesi - 09:55

MHP Darıca Belediyesi Meclis üyesi Turgut Aktaş’ın ani vefatından sonra yedek listeden meclis üyeliğine seçilen Celil Akbulut, partilileriyle buluştu.

MHP Darıca İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen programa MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Darıca İlçe Başkanı F.Kürşad Demir ve çok sayıda partili katıldı. 

OLDUKÇA BİLGİLİ BİR İSİM 

MHP Darıca Belediyesi Meclis üyesi Turgut Aktaş’ın ani vefatından Celil Akbulut’un meclis üyeliği görevini en iyi şekilde yapacağını belirten MHP Darıca İlçe Başkanı F.Kürşad  Demir, ‘’Celil kardeşimiz, partisine bağımlı ve oldukça bilgili bir isim. Kendisi bu görevi layıkıyla yerine getirecektir. Bizlerde Darıca teşkilatı olarak Celil Akbulut’un daima yanında olacağız’’ dedi.
 Çiçeği burnunda meclis üyesi olan Celil Akbulut ise, ‘’Ben bu hareketin daima neferiyim. Partim beni aday gösterdi ve bu sıralara geldim. Turgut abimiz gibi çok çalışkan ve yapıcı bir muhalefet anlayışı içinde olacağım. Ben partimi yarı yolda bırakmam’’ dedi.

SİZE EMANET

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ise yaptığı konuşmada, ‘Darıcalı ülkücüler daima Celil kardeşimizin yanında olacak. Celil Akbulut, sadece meclis üyesi değil, artık sizin vekilinizdir. En ufak sıkıntınızı kendisiyle paylaşın ve meclis toplantılarını sürekli takip edin. Rahmetli Turgut abimizin izinde olun. Bu vesileyle Turgut Aktaş’ı abimize bir kez daha gani gani rahmet diliyorum’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki