Gölcük’teki Hırsız Kameraya Böyle Yakalandı

30 Ocak 2016, Cumartesi - 15:01

Gölcük’te bir internet kafede meydana gelen hırsızlık olayı güvenlik kamerasına yansıdı

 

Gölcük’te Ömer Çil isimli vatandaşın işletmeciliğini yaptığı internet kafede hırsızlık olayı meydana geldi. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda sabah saatlerinde kafeye gelen hırsız, öğle saatlerine kadar kafe içerisinde vakit geçirdi. Sonrasında para bozdurmaya giden işletmeci Ömer Çil’in yokluğundan faydalanarak sadaka kutusunu çaldı ve kayıplara karıştı. Bu anlar güvenlik kamerasına da saniye saniye kaydedildi.

 

PARA BOZDURMAK İÇİN ÇIKTIĞINDA...

Hırsızlık olayıyla ilgili gazetemize açıklama yapan Ömer Çil, bölge esnafını hırsızlara karşı uyararak, şunları söyledi:

“Sabah 09:30’da internet kafeye geldi ‘boş yer var mı?’ dedi. Sonra ben de ‘yok’ dedim. ‘Beklerseniz olur’ dedim. Boş yer oldu. ‘Geçebilirsiniz’ dedim. ‘Yok ben arkadaşı bekleyeceğim’ dedi. Sonra bekledi. Ondan sonra saat 11 gibi bilgisayarlardan birine oturdu. Yarım saat oturdu. Sonra hesabı kapatmadan lavaboyu sordu. O lavaboya gitti, o esnada ben de para bozdurmak için dışarı çıktım. Daha sonra içeriye girdiğimde sadaka kutusunun yerinde olmadığını fark ettim. Sonrasında güvenlik kamerasını incelediğimde sadaka kutusunun çalındığını gördüm. Olayı hemen polise bildirdik.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki