Gökçe: Asayiş Ve Ekonomi Bozuldu

AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, STK turları kapsamında Kocaeli Barosu’nu da ziyaret etti. bKatırcıoğlu’nun Baro ziyaretine kendileri de avukat olan İl Başkan Yardımcısı Emel Ceylan Balcıoğlu ve Kadın Kolları İl Başkanı Emine Macit Zeybek de katıldı.
05 Ağustos 2015, Çarşamba - 15:32

GÖRÜŞLERİNİZ ÖNEMLİ

7 Haziran genel seçimleri sonrası Kocaeli’deki tüm Sivil Toplu Kuruluşlarını ziyaret ettiğini söyleyerek konuşmasına başlayan AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, “Bu kapsamda bizim için önemli olan Baromuzu da ziyaret etmek istedik. Kocaeli Barosu oldukça köklü bu kurum, baromuzu ve baromuzun görüşlerini çok fazla önemsiyoruz. Bundan sonra sık sık sizlerle görüş alış verişlerinde bulunmak isterim” diye konuştu.

 

ÜLKE ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kocaeli Barosu Başkanı Av. Sertif Gökçe de konuşmasında şu görüşlere yer verdi: “­Kocaeli Barosu olarak her zaman adaletten, hukuktan, barıştan ve demokrasiden yana tavır koyduklarını söyledi. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Hükümet boşluğunda ekonomi ve asayiş bozuldu. Biran önce bu belirsizliğin sona ermesi gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki