Göçmen Börekçisi Çayırovada

Göçmen Börekçisi Çayırovada
27 Kasım 2016, Pazar - 01:48

Çayırovalı genç iş adamları Oğuz Şahin, Selim Örnek, Bayram Saka tarafından Çayırova’ya görkemli bir açılış ile hizmete giren Göçmen Börekçisi bundan sonra Çayırovalıların damaklarına hitap edecek.

Sabah 06.00 ile 22.00 saatleri arasında lezzetli börekleri ve güler yüzlü hizmetini Çayırovalılar buluşturan Göçmen Börekçisi’nde ev ve işyerlerine de servis yapılıyor. Önceki gün açılışı yapılan Göçmen Börekçisinin Çayırova şubesinin açılışına Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri,Çayırova belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, Kocaeli AK Parti il yöneticisi Ayşin Balcılar, çok sayıda siyasetçi, iş adamı ve vatandaşlar katıldı. 


DEMİRCİ, ÇAYIROVA HIZLA GELİŞİYOR

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yaptığı açıklamada Kocaelinin en fazla göç alan ilçesi Çayırovadır dedi. Söz verdiğimiz gibi yaptığımız çalışmalar ile ilçemizde değişimler kendini göstermeye başlamıştır. “Çayırova emin ellerde”diyerek vatandaşlarımız ile biten yeni projelerimizi birlikte büyük bir coşku ile hayata geçireceğiz dedi. Söz verdiğimiz sözlerin her zaman arkasındayız diyerek Çayırovamızda hizmete giren Göçmen börekçisi firma sahipleri genç kardeşlerime ve çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimi sunuyorum diyerek Haydi bismillah ile açılış kurdelesini kesti.

ŞAHİN, ÇAYIROVAYA KALİTEYİ GETİRDİK

İşletme ortaklarından Oğuz Şahin, ‘Sektöre yabancı değiliz. Çayırova’nın böyle bir mekana ihtiyacı olduğunu fark ettik. Böyle bir mekanı Çayırova’ya kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Göçmen Börekçisinin en büyük özelliği böreğimizin hafif olmasıdır. Börekle ilgili insanların akıllarına kazınan ağır yağ kokusunu ve mide yanmasını GÖÇMEN BÖREĞİ ile beraber tamamen kaldırdık. Böreklerimiz fabrikasyon makine sistemiyle değil tamamen ev hanımlarının elinden çıkmaktadır. Bu yüzden müşterilerimiz yıllardır gönül rahatlığıyla annelerinin elinden gibi olan böreklerimizi yemektedirler’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki