Kocaeli Giresun İşadamı ve Bürokratları (GİRİB) derneğinin organize ettiği muhteşem  iftar programına  bölge protokolü yoğun ilgi gösterdi

Dernek merkezinde gerçekleştirilen iftar programı öncesi Kur'an-ı Kerim tilaveti okundu. Ezanın okunmasıyla açılan iftarlar, yemek sonunda dualar ile taçlandı.

Dernek üyelerinin tam kadro katıldığı iftar yemeği samimi ve coşkulu bir havada geçti. Dernek Başkanı Kemal Tokmak yaptığı konuşmada, "Yeni bir komisyonumuz, hanımlar komisyonumuz artık görevine başlamıştır. Hanımlarımız artık sahaya inmişler ve çalışmalarına başlamışlardır" diyerek yeni göreve başlayan Hanımlar Komisyon Başkanı Aysel Aydın ve komisyon üyelerine teşekkür edip, onlara yeni görevlerinde başarılar diledi.

Dernek merkezinde yeni bir başkanlık makamının hazırlıklarının sürdürüldüğünü belirten Tokmak, ayrıca şuan çok amaçlı olarak kullanılan toplantı salonunun adının "Topal Osman Ağa Toplantı Salonu" olarak konulacağını sözlerine ekledi.

Görüntünün olası içeriği: Kemal Tokmak, ayakta ve iç mekan

Kocaeli Giresun İşadamı ve Bürokratları (GİRİB) Derneği tarafından organize edilen geleneksel iftar yemeği programına Dernek Başkanı Kemal Tokmak ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere,Kocaeli Büyük Şehir Başkan Vekili Yaşar Çakmak,Kocaeli Büyük Şehir Daimi Encümeni Mahmut Yandık,iş adamı Metin GÖKÇE,Çayırova SGK müdürü,İbrahim Haliloğlu,Yeniden Refah Partisi Gebze Başkanı Engin Kılıç ,Gebze Ak Parti ilçe Başkan Yardımcısı ,Mustafa Önal ,Gebze MHP ilçe Başkan Yardımcısı,Ali Yalsız,Gebze CHP meclis üyesi Erhan Bölük ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Eray Kondu dahil, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Kemal Tokmak dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Mustafa Önal dahil, oturan insanlar, yemek yiyen insanlar ve masa