Gidişata SP “Dur” diyecek

07 Şubat 2016, Pazar - 17:05

SP Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, ülkenin çok zor durumda olduğunu söyleyerek, bu kötü gidişe sadece Saadet Partisi’nin “Dur” diyebileceğini kaydetti

 
 

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı, ocak ayı faaliyetlerinin değerlendirildiği ilçe divan toplantısını, ilçe binasında gerçekleştirildi. Parti yöneticilerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıya; Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, İl Müfettişi Nurettin Çelik, Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve parti üyeleri katıldı.

 

ŞEHİRLER BOŞALTILIYOR

Açılış konuşmasını yapan Necati Korkmaz, “Ülkemizde de Güneydoğu’daki şehirlerimiz boşaltılıyor. Her gün şehit haberleriyle değil anaları, anaların bile anasını ağlatır hale gelmiştir. Ekonomik yönden ise asgari ücretliye ve memura zam şovları vatandaşlarımızın faturalarını sosyal medya üzerinden paylaşmasıyla çalışana verilen zamların daha ceplerine girmeden alındığı apaçık ortadadır. Peki, bu kötü gidişin sonu yok mudur? Elbette var bu gidişata dur diyebilecek tek şey Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partisi’dir” şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki