GETAB İftarda Buluşturdu‏‎

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gebze Toplu Taşımacılar Birliği (GETAB) iftar yemeği önceki akşam Life Port Hotel’de Mercedes-Benz Mengerler Kocaeli sponsorluğunda gerçekleşti.
23 Temmuz 2014, Çarşamba - 16:17

GETAB’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği Life Port Hotel’de  yapıldı. Yemeğe Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirer, GETAB Başkanı Erol Akalın, Mercedes Benz Mengerler 2.El Satış Müdürü Faruk Özer, GETAB Yönetim kurulu üyeleri, GTO meclis üyeleri, İSTAB  Yönetim kurulu üyeleri, Gebze Şoförler Odası yönetim kurulu üyeleri, TSE Yönetim kurulu üyeleri, 168 Koop yönetim kurulu üyeleri, Gölcük Koop yönetim kurulu üyeleri, GEZKOOP Yönetim kurulu üyeleri, P Plakalı Servisciler Derneği yönetim kurulu üyeleri, GESDER yönetim kurulu üyeleri, GESİAD yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Dernekler Fedarasyonu yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Umumi Servisçiler Odası yönetim kurulu üyeleri, işadamları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

AKALIN, BİRLİK OLMALIYIZ

GETAB Başkanı Erol Akalın ise Gebze’de taşımacılık yapan firmaların birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini söyledi. Gebze’de servis ve öğrenci taşımacılığındaki sorunları dile getiren Akalın, “GETAB 2007 yılında kurulmasıyla uzlaşıcı bir yol izlemiştir. GETAB firma ve arabacı esnafına artı değer kazandırmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana yaptığı iç icraatlarımıza bakıldığında her dönemde servis sektörünün gelişmesine ve verimine yönelik kaliteli akılcı çözümler üretildiğini gözlemlersiniz. Gebze Türkiye’nin en büyük sanayisinin olduğu bölgedir. Gebze’de taşımacılık yapan firmalar birlik ve içinde olmak zorundadır” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki