GESMEK’in hünerli kadınlarından özel sergi

GESMEK’in hünerli kadınlarından özel sergi
08 Mart 2016, Salı - 13:58

GESMEK’li kadınlardan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde özel sergi. Gebze Belediyesi’nin eğitim alanındaki hizmetlerinden Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları (GESMEK)’in hünerli kadın kursiyerleri bir sergiye daha imzalarını attı.

SERGİ BEĞENİ TOPLADI

GESMEK’li kadınlardan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde özel sergi. Gebze Belediyesi’nin eğitim alanındaki hizmetlerinden Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları (GESMEK)’in hünerli kadın kursiyerleri bir sergiye daha imzalarını attı. Gebze Center’da bulunan GESMEK kurs ve sergi alanında gerçekleştirilen ‘Ömürlük Nakışlar’ isimli serginin açılışına Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve eşi Ragibe Hanım’ın yanı sıra belediye meclis üyesi Oya Tunçel, belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, GESMEK usta eğiticileri ve kursiyerleri katıldı.

KADINLAR TOPLUMUN TEMEL DİREĞİ

GESMEK kursiyerleri tarafından hazırlanan ve her biri birinden değerli el işi ürünlerin ve nakışların yer aldığı sergiyi beğeniyle gezen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Toplumumuzun vazgeçilmez parçası olan kadınlarımızın farkı hayatının her alanındaki üretkenlikleriyle bir kez daha ortaya çıkıyor. Her biri ana, kardeş ve ailelerin temel direği olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bu vesileyle bir kez daha kutluyorum. Bu değerli sergide emeği bulunan hanım kardeşlerimizi de tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı. Sergiyi beğeniyle gezen konuklar ve Başkan Köşker, daha sonra birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki